מאמרים


המדריך לבחירת האוכל הנכון לכלבים שלכם

בבינגו פטס אנו מאמינים שלכלבים מגיע את הטוב ביותר בכל הקשור לתזונה שלהם. תזונה מאוזנת חיובית לבריאותם הכללית, לרמות האנרגיה ולאורך החיים שלהם. 

הבנת הצרכים התזונתיים של הכלב שלך: 
כלבים הם אוכלי כל, כלומר הם ידועים בתזונה משגשגת הכוללת מרכיבים מהחי והצומח כאחד. אך למרות זאת, איכות והאיזון של מרכיבים אלה הם קריטיים. אנו ריכזנו עבורכם שיקולים מרכזיים אותם תצטרכו לקחת בחשבון בעת הבנת הצרכים התזונתיים של הכלבים שלכם. 

מעצמת חלבון:
חלבון הוא מרכיב חיוני בתזונה של הכלבים מכיוון שהוא תומך בצמיחה, תיקון וחיוניות כללית של השרירים. חפשו מקורות איכותיים לחלבון מן החי כגון: עוף, בקר, דגים או כבש אשר רשומים כמרכיב ראשון בתווית המזון לכלבים. הימנעו ממוצרים המסתמכים במידה רבה על חומרי מילוי או תוצרי לוואי לא מזוהים של בשר. 

פחמימות מאוזנות: 
פחמימות מספקות לכלבים אנרגיה ומסייעות בתמיכה בעיכול בריא. חפשו מזון לכלבים אשר מכיל פחמימות בריאות כמו אורז חום, בטטה או דגנים מלאים. יש להימנע ממוצרים המכילים כמויות מופרזות של תירס, חיטה או סויה, שכן עלולים להיות קשים לעיכול לכלבים ועלולים לגרום חלילה לאלרגיות שונות או לרגישויות. 

שומנים חיוניים ואומגה 3: 
שומנים בריאים הם חיוניים לרווחתם הכללית של הכלבים שלכם, כולל בריאות העור, פרווה מבריקה ותפקוד המוח. חפשו מזון לכלבים הכולל מקורות של חומצות שומן אומגה 3, למשל: שמן דגים או זרעי פשתן. אלו יעזרו להפחית דלקות ולתמוך במערכת חיסונית בריאה ולקדם את בריאות המפרקים. 

ויטמינים ומינרליים: 
מזון לכלבים צריך להכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים על מנת לתמוך בבריאות הכללית של הכלב שלך. חפשו ויטמינים E, C, A ו- B- complex כמו כן גם מינרלים כמו סידן, זרחן ואבץ. חומרים אלו תורמים למערכת חיסונית בריאה.  

שיקולים מיוחדים: 
קחו בחשבון גם את גילו, גודלו וכל דרישות הבריאות הספציפיות של הכלב שלכם בעת בחירת המזון שלו. למשל לגורים יש צרכים תזונתיים שונים מאשר לכלבים בוגרים או מבוגרים. כלבים מגזעים גדולים עשויים לדרוש ניסוחים ספציפיים כדי לתמוך בבריאות העצמות שלהם.

המדריך לבחירת האוכל הנכון לכלבים שלכם

מאמרים מומלצים

בחנות שלנו לציוד לחיות מחמד בכפר ויתקין, אנו נותנים עדיפות לרווחתם של חבריכם הפרוותיים, מתוך הכרה במשמעות המשחק והגירוי הנפשי בחייהם. בחרנו בקפידה מבחר נרחב של צעצועים, משחקים ואביזרים אינטראקטיביים שבטוח ירתקו וישעשעו את חיות המחמד שלכם. המגוון שלנו כולל צעצועי לעיסה עמידים, כולם נועדו לתת מענה לצרכים של חיות המחמד שלכם תוך קידום התפתחותן הפיזית והנפשית. עם האוסף שלנו שנאסף בקפידה, אתה יכול לספק לחיות המחמד שלך שעות אינסופיות של בידור והעשרה.
היכנסו לחנות שלנו לציוד לחיות מחמד בחדרה ותטבלו בעולם של חום ואירוח. הצוות הידידותי והידע שלנו עומד תמיד לרשותך כדי לספק לך סיוע מותאם אישית, ומציע ייעוץ מומחה כדי להבטיח שצורכי חיית המחמד שלך ייענו. אנו מבינים שכל חיית מחמד היא אינדיבידואל ייחודי, עם העדפות ודרישות משלה. זו הסיבה שאנו גאים עצומה בעזרה לך למצוא את המוצרים המושלמים הנותנים מענה ספציפית לצרכים של חברכם האהוב.
בחנות שלנו לציוד לחיות מחמד באבן יהודה, אנו מאמינים בכל ליבנו בחשיבות המשחק והגירוי הנפשי עבור חברינו הפרוותיים. זו הסיבה שאנו בוחרים בקפידה מגוון מרגש של צעצועים, משחקים ואביזרים אינטראקטיביים שישאירו את חיות המחמד שלכם מבדרות ומעורבות שעות על גבי שעות. מצעצועים לעיסה עמידים ועד משחקים מעוררים, הקולקציה שלנו נועדה לתת מענה לצרכים של חיות המחמד שלך, לעזור לקדם את ההתפתחות הפיזית והנפשית שלהן.
logo בניית אתרים