שימורים לכלבים

שימורים לכלבים יכולים לתת מענה ופתרון לכמה דברים:

כלבים בררנים שמסרבים לאכול את המזון היבש (פחות מומלץ כי אחר כך הם מתרגלים לזה). שימורים לכלבים הם הפתרון המנצח!

אפשר להשתמש במזון הרטוב ולמרוח אותו על משחק יעודי כך שהכלבים יהנו לאורך זמן. עוד אופציה של נתינת תרופה בתוך המזון הרטוב.

ויש עוד אפשרויות חוץ מלפנק את הכלבים.

 

יש הגדרות שתצטרכו לדעת לגבי שימורים לכלבים

מזון מלא - מזון רטוב שהרכב הרכיבים בו מכיל את כל צרכי התזונה של הכלבים והוא יכול להחליף את המזון היבש.

מזון משלים - מזון רטוב שבו יש ערכים תזונתיים בסיסיים והוא אינו יכול להזין את הכלבים לבדו רק יכול להתווסף למזון יבש.

תרצו לדעת עוד מידע? מוזמנים להתקשר ליועצים שלנו.

סינון
מספר המוצרים בסל : 0
  1. קטלוג
  2. כלבים
  3. /
  4. שימורים ומעדנים לכלבים

קופסאות שימורים לכלבים: מה הן?

כאשר אנו מדברים על "קופסאות שימורים לכלבים", איננו מתייחסים לגזע חדש של חיות מחמד, אלא למוצר בסיסי בתזונת חיות מחמד: מזון משומר לכלבים. סוג זה של מזון לכלבים היה בחירה פופולרית בקרב בעלי חיות מחמד במשך עשרות שנים, והוא מציע אפשרות נוחה, לחה ומזינה להאכלת חברינו הפרוותיים. בניגוד לקרוקט יבש, מזון משומר לכלבים מגיע בפורמט רטוב, שיכול להיות מושך יותר לחלק מהכלבים, במיוחד לאלה בררנים באוכל או שיש להם בעיות שיניים. המונח "קופסאות שימורים לכלבים" מכיל את מגוון הטעמים, המרקמים והיתרונות התזונתיים שמספק מזון משומר לכלבים, מה שהופך את זמן הארוחה לא רק לשגרה אלא לחוויה מהנה עבור כלבים. ככל שאנו מעמיקים יותר בעקרונות התזונה של חיות מחמד, הבנת התפקיד והיתרונות של מזון משומר לכלבים הופכת להיות קריטית לבעלי חיות מחמד שרוצים לספק את הטיפול הטוב ביותר לחבריהם הכלבים.


מדוע מזון משומר לכלבים הוא חיוני?

מזון משומר לכלבים ממלא תפקיד מרכזי בתזונה מאוזנת ומזינה לכלבים. חיוניותו נובעת מכמה גורמים מרכזיים התורמים לבריאות הכללית ולרווחתם של חיות המחמד שלנו. ראשית, תכולת הלחות הגבוהה במזון משומר מועילה להידרציה, חשובה במיוחד לכלבים שעשויים שלא לשתות מספיק מים בעצמם. היבט זה של מזון משומר יכול לתמוך משמעותית בבריאות הכליות ומערכת השתן.

יתר על כן, מזון משומר לכלבים מכיל לעתים קרובות יותר בשר ופחות פחמימות מאשר מזון יבש, המתיישר יותר עם הצרכים התזונתיים הטבעיים של כלב. הכללת בשרים שלמים ופחות חומרים משמרים יכולה להוביל לעיכול טוב יותר, ולספק לכלבים יותר חלבונים ושומנים חיוניים לתזונה שלהם.

המרקם הרך יותר של מזון משומר הופך אותו גם לאפשרות מצוינת לגורים, כלבים מבוגרים או כל כלב עם בעיות שיניים, ומבטיח שהם יוכלו לאכול בנוחות ללא מאמץ. בנוסף, מגוון הטעמים והמרקמים הזמינים במזון משומר לכלבים יכול לפתות אוכלים בררנים, מה שהופך את זמן הארוחה למהנה יותר ומבטיח שהם יקבלו את החומרים המזינים הדרושים. לסיכום, מזון משומר לכלבים אינו רק נוחות אלא מרכיב מכריע בתזונה של כלב התומך בבריאותו בדרכים רבות.


אילו יתרונות תזונתיים מציעים מזונות משומרים לכלבים?

מזון משומר לכלבים עשיר בחומרים מזינים חיוניים לבריאותו של כלב. ראשית, הוא מקור מצוין לחלבון, חיוני לצמיחה ותיקון שרירים. הפורמט הרטוב אומר לרוב שהוא ארוז בבשר טבעי ופחות מעובד מאשר מזון יבש, המספק מקורות טבעיים יותר של חומצות אמינו. בנוסף, מזון משומר מכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים התומכים במערכת החיסון של הכלב, בעור ובבריאות הפרווה. תכולת הלחות הגבוהה מסייעת בעיכול ושומרת על הכלבים לחים. לבסוף, המגוון במזון משומר לכלבים יכול לספק חומרים מזינים שונים, ולהבטיח תזונה מעוגלת העונה על כל צרכי התזונה של הכלב.


בינגו פטס מציעה לכם מגוון איכותי של שימורים לכלבים, מוזמנים לעיין באתר!

logo בניית אתרים